Виховання дітей на аутсорс

Немає коментарівАвтор: Olga ZaichenkoКатегорія: Без категорії

«Виховання дітей на аутсорс» – сучасна варіація докору на адресу батьків на тему «мало/ погано займаються дітьми».

Але якщо зазирнути правді в очі, то виховання завжди було аутсорсингом – з боку старших поколінь родини, поки індустріалізація не розділила місце роботи і житла і не розділила територіально різні покоління сім’ї.

«Раз зруйнували традиційну аутсорс-схему, варто побудувати нову замість нарікань на батьків», – такий мотив автора програми розвитку культури соціалізації до такого рівня, щоб дитина (від 6 років) усвідомлено і самостійно будувала модель свого дорослого життя так, як розуміє і так, щоб вистачило енергії на високу якість життя в будь-якому віці.

Збудувавши раз в одному віці, вміла переглядати потім в наступному віці, і так – поки не досягла би шуканої якості життя, і поки не виникала б нова планка якості.

Амбіція проекту – охопити «дитячої» лінією клубних активностей вікові категорії від 6 до 23 років.

В основу проекту клубного руху в колі дітей, батьків, роботодавців, покладена авторська модель 7х7 (7 базових соціальних ролей, що дозволили людині стати на чолі харчового ланцюга без особливо міцних і гострих іклів і пазурів, а також 7 ролей, що виникають з сублімації енергії базових ролей під запити постіндустріального суспільства).

Батьки – в полі зору разом з дітьми, тому що вони повинні відповідати грамотно дорослішаючим і соціалізуючим дітям. Роботодавці – в полі зору, тому що саме вони зруйнували стару систему, і вони ж виграють від побудови нової, отримуючи шукану якість робочої сили як один з ефектів розвиненою культури соціалізації. Тому хотілося б, щоб реалізацію проекту фінансували саме роботодавці в союзі з батьками (90%х10%).

Коментарі закриті.

Copyright 2016 © - EQImpact :: Бутік розвиваючих рішень