Про професійну честь, рівні конкуренції, істинну суть маркетингу – і якість життя

Немає коментарівАвтор: Olga ZaichenkoКатегорія: Культура і цивілізація

Те, що маркетинг зведений в країні до реклами і мерчандайзингу, все конкурують за ціною, тому що і не чули про створення цінності, голос фахівців за якістю заглушений жадібністю їх наймачів, а бізнес-тренером не величає себе тільки ледачий, навряд чи хоч для когось є новиною.

Тільки хто йде далі аналізу? Хоча б до синтезу – до висновків про наслідки, про зв’язок поточної якості життя зі сформованою практикою (і перетворенням далеко не кращих рішень в кліше в силу погано зорозумілого і застосованого бенчмаркінгу). Не кажучи вже про оцінювання звичної моделі поведінки і креації нових підходів.

Один в полі не воїн, а подорожній. Подорожній співає про те, що бачить. Тому і буваю час від часу таким собі менестрелем.

Заспівати улюблену пісню про професійну честь і істинної суті маркетингу – розвиток ринків, рівнів конкуренції і стилів споживання, що сприяють розвитку якості життя – спонукали враження від чергової групи в тренінгу з продажу.

Скільки у нас тренерів з продажу? Скільки тренінгів з продажу проходить торговий представник за час перебування в професії? І що це кому дає, і яке відношення до тренінгу як такого створює? І як це позначається на готовності платити? І хто йде на демпінг? І скільки тренерів з продажу потрібно?

Ось ЯК МОЖЕ БУТИ, що після “з 2002 по 2008 – тренінги”, “Харків 2001-2002, Київ 2004-2010 роки – численні тренінги з продажів, грудень 2013 року м. Москва – «Успішні продажі», «Ефективні продажі, 2013», “техніка продажів 2006, 2007, 2008” рольові ігри виявляють повне невміння встановлювати контакт і повне нерозуміння бізнесу очима клієнтів, презентувати цінність (взагалі виявити її за властивостями), дотримати структуру продажу? І це все – на тлі скарг, що ринок дуже сильно залежить від ціни, а конкуренти виграють бо пропонують ціни краще.
І все це на ринку з високою часткою сервісу, коли саме він є створюваною цінністю і рівнем конкуренції, полем пошуку точки диференціації та розвитку емоційної лояльності.

ЩО ПРАЦЮВАЛИ УСІ ЦІ тренерів З 2001 ПО 2013 РОКИ?

Заперечите, що роботодавці недбайливі? А як тоді вони утримують бізнес на плаву і нарощують прибуток рік з року?

Скажете, що тренінг зовсім не потрібен, якщо бізнес генерує прибуток? А як довго триватиме це казкове життя в умовах конкуренції за ціною?
Ось так і працюють випускники Школи тренінгу Ольги Зайченко – захоплюють групи в відкриття заново найпростіших істин, без перетворення їх в кліше. НІЯКИХ ГОТОВИХ ВІДПОВІДЕЙ. Тільки аналіз досвіду і поточної практики, концепцій (в основному, маркетингових, і іноді психологічних) і взаємозв’язків. Після аналізу – синтез. Ті самі інсайти про застосування інсайтів (по аналогії з наглядом за спостерігачем). І оцінювання оновленої моделі. І самостійна креація себе нового – вписаного в професію в синергії з мрією.

НІЯКИХ ПРОСТИХ РІШЕНЬ.

ВАС ЖОРСТОКО ОБДУРИЛИ, ЯКЩО ВИ КЕРУЄТЕСЬ КЛІШЕ ПРО ПРОСТЕ РІШЕННЯ.

САМЕ СКЛАДНІ РІШЕННЯ ПРОСТО ПРИНОСЯТЬ ВИДАТНИЙ РЕЗУЛЬТАТ, ЯКИЙ ЗАБЕЗПЕЧУЄ КРАЩЕ ЗАВТРА ВИХОДЯЧИ З ПРЕКРАСНОГО СЬОГОДНІ.

Позначки:, ,

Немає коментарів - Залишіть свій коментар!

Ім'я * e-mail * Блог / Вебсайт

Copyright 2016 © - EQImpact :: Бутік розвиваючих рішень