Розвиваючі рішення Від Кутюр


З чого все почалося?

У 2004му році засновник компанії – Ольга Зайченко – вибрала емоційний інтелект як основу персональної ефективності та збереження ресурсного стану.

Цей вибір закріплений в назві компанії (Ікью/EQ – коефіцієнт емоційного інтелекту).
Те, наскільки розуміємо свої думки і емоції, і наскільки керуємо своїми діями, перебуваючи під впливом емоцій, наскільки легко і вигідно домовляємося, якого рівня прихильності до себе добиваємося – ці та інші складові емоційного інтелекту розвиваємо, як в застосуванні до бізнес-середовищі, так і в застосуванні до життя.

Коли мова про EQ в бізнесі, розвиваючі рішення від нашої команди дають йому поштовх (Impact/Імпакт) на трьох рівнях:

 • індивідуальному
 • Навчання
  Кар’єрне просування

 • груповому
 • Навчання
  Кадровий консалтинг

 • організаційному
 • Управлінський консалтинг
  Організаційний консалтинг

Принципи роботи

[royalslider id=”1″]

Як виникають рішення від кутюр?

Це спільна з Клієнтом робота над пошуком і реалізацією рішень:

Спільна з Клієнтом робота над реалізацією бутікову підходу:
Принципи роботи від кутюрВнесок Клієнта в якість рішенняВнесок команди Ікью Імпакт
Все згідно персонального стилюПрагнення вибрати і виробити свій стильДопомога в стратегічному самовизначенні
Креативність при реалізації запитів клієнтів
Все згідно персональним міркамиВідкритість, готовність до вимірів і їх результатівУміння проводити виміри
Уміння їх інтерпретувати і застосовувати в розробках (моделювати і конструювати)
Все з особливою ретельністюГотовність виділяти достатньо часу, думати напередУміння модерувати думки, допомагати побачити більш віддалені перспективи
Увага до деталей, любов до роботи на нюансах
Уміння доводити почате до завершення, точно втіливши задум
Все в одиничних екземплярахГотовність платити повну вартість унікальних розробок, не розділену в колі інших клієнтівУміння перевершувати самого себе кожен раз
Пристрасть поступати саме таким чином
Уміння працювати на випередження часу

Цінності

Позитивізм і віра в людей – віримо, що сьогодення прекрасне, а майбутнє ясне, тому що кожен з тих, з ким працюємо, талановитий і бажає добра, що дозволяє вирішувати завдання будь-якої складності, щоразу створюючи щось нове, і зберігати при цьому максимальну працездатність. Відпускаючи минуле, завжди залишаємося йому вдячні.

Творчість, свобода духу і самореалізація – вважаємо, що кожна людина здатна творити чудеса і бути абсолютно щасливою, працюючи. Стимулюємо здатність кожного, хто в тій чи іншій ролі співпрацює з Ікью Імпакт, стати тим, ким він хоче, усвідомити це зміна в собі, і отримати від нього задоволення.

Рух до досконалості – висока вимогливість до себе і системність – запорука здатності доводити почате до завершення. Ефект наших проектів завжди можна виміряти і кожен раз виправдовує розмах, вражає рівнем віддачі.

Лідерство – той самий «поштовх», здатність формувати власні концепції, націленість на максимальний результат за ключовими показниками бізнесу і здатність його приносити. Мода женеться за нами, а не ми за нею.

Дух Команди – настільки розуміємо і приймаємо інтереси один одного (як всередині фірми, так і з клієнтами), що перестаємо їх відокремлювати їх наших власних – і все досягаємо спільно.

Для EQ Impact кожен клієнт – самий особливий. Найприємніше для нас в роботі – коли співпрацюємо роками, при тому, що кожен з проектів, навіть найбільших змін, триває не більше 9ти місяців (цікавий збіг). Клієнти, отримуючи результати за попередніми спільно реалізованими змінами, звуть вести нові проекти – і так триває роками. Вибирайте якість взаємодії, а не кількість клієнтів в листі рекомендувачів.

Copyright 2016 © - EQImpact :: Бутік розвиваючих рішень